Přeskočit na obsah
CarTec Group

Výkon práce: CarTec Ostrava 505

Pro naši industriální pobočku v Dolní oblasti Vítkovic hledáme kolegu / kolegyni na pozici Asistenta / Asistentky prodeje vybavení motorkáře a obsluhu e-shopu.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Správa e-shopu bmw-lifestyle.cz
  • Zpracovávat objednávky z e-shopu.
  • Pečovat o zákazníky na prodejně.
  • Pečovat o chod prodejny a její čistotu.
  • Zajišťovat dostatečnou skladovou zásobu.
  • Pečovat o pořádek ve svěřené části skladu.

Co o Vás očekáváme?

  • Spolehlivost, samostatnost a chuť pracovat – to je naše hlavní podmínka
  • Výhodou předchozí zkušenost s platformou Shoptet
  • Výhodou, ale ne podmínkou je pozitivní vztah k motorkám.
  • Řidičský průkaz skupiny B (skupina A výhodou, ne podmínkou).
  • Pokud nejste motorkář / motorkářka – nevadí stačí Vám chuť učit se novým věcem a o zaškolení se postaráme my.
  • Účast na firemních a marketingových akcích.

Co od nás můžete čekat Vy?

  • Jistotu stabilní práce ve společnosti s českým vlastníkem.
  • Motivační platové ohodnocení (provizní systém).
  • Pravidelné školení.
  • Příspěvek na multisport kartu.
  • Dovolená 20 dnů + 5 dnů SickDay.
  • Stravenky v hodnotě 200 Kč.
  • Zvýhodněný mobilní tarif.
  • Zaměstnanecké slevy.
  • Přátelský tým, který bude v začátcích oporou.
  • Krásné pracovní prostředí.
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasného půjčení motorky.
  • Možnost parkování v těsné blízkosti práce

Jaká Vás čeká pracovní doba?

  • Do práce chodíme od pondělí do pátku na ranní (6:30-15:00) a odpolední (9:30-18:00).
  • Víkendy a státní svátky máme volné až na pár firemních akcí, které párkrát do roka mohou být o víkendu.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.