Přeskočit na obsah
CarTec Group

Výkon práce: CarTec Ostrava 505

Pro naši industriální pobočku v Dolní oblasti Vítkovic hledáme kolegu / kolegyni, který(á) bude mít na starosti celkový vzhled a správu našeho e-shopu obsahující produkty značky BMW Lifestyle včetně příslušenství.  Zároveň budete také podporou a zástupem pro kolegyni na showroomu s vybavením pro motorkáře.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • Zpracovávání nově příchozích objednávek (založení zákaznické karty, zpracování objednávky, vychystání zboží, následně zabalení balíku).
  • Péče o již založené objednávky (termínů dodání objednaného zboží).
  • Zodpovědnost za sklad (zajišťování dostatečné skladové zásoby, péče o pořádek ve skladu, přejímky příchozího zboží).
  • Komunikace se zákazníky ohledně objednávek prostřednictvím telefonu a e-mailu.
  • Zpracovávání požadavků na výměnu a vrácení zboží od zákazníků e-shopu.
  • Komunikace s dodavatelem – nejčastěji ohledně termínů dodání zboží.
  • Přidávání nových produktů na e-shop https://www.bmw-lifestyle.cz/
  • Spolupráce s marketingovým oddělením na aktuálních kampaních.
  • V zastupitelnosti obsluha zákazníků na prodejně.

Co od Vás očekáváme?

  • Spolehlivost, samostatnost a chuť pracovat – to je naše hlavní podmínka J
  • Zkušenost s obsluhou e-shopu a prací v systému Shoptet je velkou výhodou nikoli však podmínkou.
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti na výborné úrovni.
  • Účast na firemních a marketingových akcích.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Jistotu stabilní práce ve společnosti s českým vlastníkem.
  • Motivační platové ohodnocení (provizní systém).
  • Přátelský tým, který bude v začátcích oporou.
  • Krásné pracovní prostředí s občerstvením na pracovišti
  • Příspěvek na Multisport kartu.
  • Dovolená 20 dnů + 5 dnů SickDay.
  • Stravenky v hodnotě 200 Kč.
  • Zvýhodněný mobilní tarif.
  • Zaměstnanecké slevy.
  • Krásné pracovní prostředí.
  • Možnost parkování v těsné blízkosti práce.

Jaká bude Vaše pracovní doba?

  • Do práce chodíme od pondělí do pátku na ranní (6:30-15:00) a střední (9:30-18:00).
  • Víkendy a státní svátky máme volné až na pár firemních akcí, které párkrát do roka mohou být o víkendu.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií.

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.